Půjčovna lodí Staré Město


Vítáme vás v Půjčovně lodí Staré Město!

Naše půjčovna slouží všem zájemcům, kteří mají zájem o skvělý zážitek spojený s plavbou po Baťově kanále a řece Moravě.

Návštěvníkům nabízíme k pronájmu lodě – hausbóty, které se od sebe liší designem, velikostí a také vybavením. Proto si můžete přesně na míru vybrat loď, ve které si přejete strávit Vaši dovolenou na vodě. K jejímu vedení a obsluze nepotřebujete žádný průkaz.

Pokud se chcete projet po Baťově kanále a máte málo času? Využijte naši nabídku a pronajměte si stabilní laminátový člun Carolina se stříškou a s přívěsným motorem. Kapacita menší lodě jsou 3 osoby, větší loď je pro 5 osob. Lze si lze pronajmout na hodinu, dvě, půl den (4 hodiny) či celý den (8 hodin). Trasu domluvíme přímo na místě a nebo při rezervaci. Využít můžete i atraktivní balíčky a propojit tak plavbu se skvělým zážitkem.

Jste větší skupina? Chcete uspořádat párty, rozlučku se svobodou, oslavu narozenin, firemní akci nebo větší rodinný výlet na palubě lodi? Pak využijte naší lodě Pannonia pro 12 osob, kterou si lze objednat i s kapitánem!

Pro dobrodruhy máme tradiční kanoe, ve kterých si můžete vyzkoušet svou fyzickou zdatnost nebo se nechat jen tak unášet přírodou.

V případě Vašeho zájmu rádi pomůžeme se správným výběrem plavidla.

K VEDENÍ A OBSLUZE VŠECH NABÍZENÝCH LODÍ NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÝ PRůKAZ!!!

Podpora 24/7

Zákazníkům jsme k dispozici po celou dobu jejich pobytu na lodi. Začínáme zevrubným zaškolením včetně zkušební plavby a proplutí plavební komorou, pokračujeme plánováním trasy nad plavební mapou a 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu pomáháme radami a technickým servisem.

Oblíbeno zákazníky

Párty na lodi!!! Oslavte Vaše nejradostnější chvíle na lodi Pannonia. Vyplujte na netradiční večírek na vodě. Na palubu nachystáme občerstvení, zastavit lze i v příjemné hospůdce a abyste se nemuseli s ničím trápit, dáme Vám na palubu kapitána k obsluze lodi. Vhodné i na firemní večírky!

Naše Adresa

Půjčovna lodí Staré Město
Přístaviště Staré Město
Zerzavice 2173
686 03 Staré Město

Telefon: +420 724 750 753

Email: hampala@pujcovnalodi.cz


Otevírací doba

květen - září

pondělí - neděle

10:00 - 18:00

V případě nepříznivého počasí zavřeno

Hausbóty v Půjčovně lodí Staré Město

Lodě v Půjčovně lodí Staré Město