Hausbóty

Dovolená na lodi se v dnešní době řadí mezi velmi oblíbené typy aktivního trávení volného času.

Hausbot Romian

Baťův kanál je v České republice naprosto ojedinělou vodní cestou, na níž lze strávit pohodovou dovolenou. Těm z Vás, kteří toužíte prožít na vodě delší čas a poznat Baťův kanál v celé jeho kráse nabízíme obytné lodě – hausbóty.

Nabídka našich lodí je velmi široká a uspokojí celé spektrum zákazníků.

Naše hausbóty jsou konstruovány pro 2 až 6 členné posádky a jejich vybavení je předurčuje k pohodlnému kempování na vodě. V kuchyňce je k dispozici plynový vařič vhodný pro ohřátí hotových jídel a základní nádobí včetně příborů. Každý hausbót je vybaven chemickým WC.

K přespání slouží postele s matracemi. Lůžkoviny je třeba si přivézt sebou, nejvhodnější je spací pytel.

Hausbot Áda

Pokud máte zájem plavbu na hausbótu zkombinovat s cykloturistikou, máte možnost vzít si na loď vlastní kola.

Tato možnost se však musí domluvit předem. Doporučujeme ale pouze u týdenních pronájmů, na kratší dobu je většinou nevyužijete.

Řízení hausbótu probíhá jednoduchým způsobem pomocí kormidelního kola z kormidelního stanoviště. K vedení jakékoliv naší lodě nepotřebujete průkaz.

Po příjezdu do přístaviště Vás obsluha seznámí s plavidlem a jeho vybavením. Poté vyplujete s naším zkušeným lodníkem na testovací plavbu a pod jeho dohledem se naučíte ovládat loď včetně proplutí plavební komorou.

Jsme připraveni poskytnout cenné rady a tipy při plánování Vaší plavby po Baťově kanále.

Rádi doporučíme zajímavá místa v okolí, jež by neměla uniknout Vaší pozornosti. Plánujte časový itinerář Vaší cesty s ohledem na provoz ve zdymadlech!

Hausbot Áda

Po vyřízení formalit už nic nebrání tomu, abyste, teď už sami, vypluli za pohodou a poznáním nádherné krajiny, malebných vesniček a měst v okolí naší ojedinělé vodní cesty Baťův kanál.

Naše půjčovna má k dispozici 11 různých hausbótů. Hausbóty se od sebe liší vybaveností, kapacitou, pohodlím a také velikostí. Vy si můžete vybrat právě ten, který je pro vás nejvhodnější.